Podívejme se tedy nejprve na to, co máte nyní ve svých skříních. Na každého jistě ze skříně kouká mnoho kousků oblečení, které již nenosí a jen zde zabírá místo. Tak se do toho dejme a vše ze skříně postupně budeme dávat na jednu hromadu. A když už bude vše venku, vezmeme postupně do rukou každý kousek oblečení, prohlídneme si, v jakém je stavu a pokud již připomíná hadr na podlahu, vyřadíme jej. Vyřadíme také všechno oblečení, které nám již není, či které jsme na sobě neměli více než rok. Poté zbylé kousky naskládáme zpět do skříně. Vidíte, najednou je místa pro nové kousky dost.
strakaté tkaniny
Nyní se můžeme podívat na to, co se bude nosit. Nebojte se jasných barev, zejména žluté, oranžové a červené. Nechcete se přeci ztratit v davu, ale naopak vyniknout. Veselé, jasné a netlumené barvy budou v kurzu. Co se týče dámských šatů, budou se nosit spíše v kratších až mini délkách, s objemnými načechranými rukávy, ale letos zapomeňte na volánky, krajka zůstává i nadále přípustná. Také budou velkým hitem košilové šaty, ať už kostkované, nebo čistě bílé, či s barevnými cákanci.
V chladnějších dnech budou v kurzu kalhotové kostým též jasných barev, sáčka ve střihu přímo na tělo a výrazné vesty, které se hodí ke všemu. Výrazné a velké květinové vzory se budou nosit na všem, včetně legín, sukní šatů i krátkých kalhot. Pokud přeci jen raději volíte neutrální barvy, jako je černá, bílá a šedá, doplňte je alespoň výraznými doplňky v pestrých barvách, výraznými lodičkami na širším podpatku a kabelkou sladěnou s botami. Volte také asymetrické tvary, výrazné, nadýchané rukávy a originální, neokoukané klobouky.
sukně s kytičkami
Nezapomeňte, móda je hra barev a tvarů, kde se může Vaše fantazie dosyta vyřídit a zkoušet nové, neotřelé modely a kombinace ukazující zdravé sebevědomí, protože jenom tak budete opravdu šik a v kurzu.