Mužům se mohou v životě přihodit nejrůznější nepříjemnosti. A mezi ty, kterými se rozhodně nikde nechlubí, patří i selhání v posteli. Čímž pochopitelně nemyslím, že by se někdo z mužů styděl za svou nespavost, za to, že se v posteli převaluje a ne a ne usnout. Mám na mysli situace, kdy se sice nespící muži také převalují marně v posteli, ale problémem je to, že se při tom marně snaží dosáhnout erekce.

Erekce je pro muže dost zásadní záležitost. Každý ji potřebuje, když si chce užít sexu, a když ji v takové situaci nemá, je tím zklamán on stejně jako jeho partnerka. Ale navzdory významu erekcí pro sex je častou skutečností, že jsou to právě erekce, co zradí. Nedostaví se a je po erotice. A tedy i po těch úžasných prožitcích, po nichž všichni toužíme, protože jsou nám více než příjemné.

balení kondomů

A když muži nechtějí o toto potěšení přijít nebo je takové selhávání neúnosné pro jejich partnerky? Pak se musí potence takových mužů něčím podpořit. A čím? Nejlépe pochopitelně nějakým přípravkem, který je prověřený a určitě zabírá.

A jak na to? Kde sehnat to pravé, co by posloužilo jako podpora erekce někomu, kdo už se na ni bohužel nemůže automaticky spolehnout? A co přesně by to mělo být?

různé prezervativy

V zásadě by měl být člověk, který si kupuje něco na podporu své potence, vždy dost opatrný. Protože není všechno zlato, co se třpytí, a zrovna tak není všechno afrodiziakum, co zvýšení sexuální výkonnosti slibuje. A tak je rozumné obrátit se třeba na lékaře, který člověku moudře a nerizikově poradí a snad i pomůže. A když to někdo nechce podstoupit, měl by najít dobrého prodejce a koupit si bez receptu rovněž jen to, na co je spolehnutí. Což není každý z přípravků, o kterém se jako o zázraku přinášejícím skvělé erekce mluví. Spíše je pravdou opak – že čím víc se nějaký přípravek vychvaluje, tím větší boudu tu někdo na kupujícího šije. A o to přece nemají lidé se slabými erekcemi zájem. Těm jde o něco docela jiného. Aby při sexu fungovali, jak mají.