Vždycky jsem si říkala, jak náročná práce může být v různých firmách. Já sama jsem totiž pracovala sedm let na home office, takže jsem už nějak vyšla ze cviku, jak to v některých zaměstnáních vypadá. Když jsem potom chodila ještě tehdy jako teenager na brigádu do obchodu, kde jsem skládala zboží anebo třídila zboží, tak musím říct, že to bylo docela opravdu hodně náročné, ale bavilo mě to. Jako dospívající jsem samozřejmě potřebovala peníze, abych také mohla s přátelit chodit na různé diskotéky a zábavy nebo abych si mohla také koupit nějaké drobnosti. Brigáda mě opravdu hodně bavila a já jsem si řekla, že tuto práci bych také mohla dělat opravdu nastálo.

Dbejte na hygienu.

Jenomže postupem času už jsem změnila názor. I když v tom zaměstnání, kde jsem měla brigádu jako dospívající, tak mě zase bavilo to, že jsme tam měli různé věci k práci, které nám usnadňovaly práci a nebo takové věci, které byly určené na určité zboží. Například IBC kontejner od potravin nás velice zaujal tím, že byl velice prostorný, takže se nám tam toho vešlo opravdu hodně a my potom s kamarádkou na brigádě jsme měly ušetřený čas a také práci. Řeknu vám, že IBC kontejnery od potravin jsou také výhodné v tom, že jsou opravdu veliké a také se hlavně lehce čistí.

Práce s potravinami.

Protože jsme tehdy od šéfa dostali ještě jeden příkaz, že hlavně IBC kontejnery od potravin musím být vždycky opravdu v dokonalé čisté. Protože nám v nich kamion dovážel zboží, takže my jsme potom to zboží vzali a vyskládali jsme ho na naše palety. Potom jsme logicky museli IBC kontejnery od potravin pořádné vyčistit, by byly stoprocentně čisté. A potom třeba další den a nebo za dva dny přijel kamion a tyto IBC kontejnery od potravin si zase odvezl, aby nám třeba příští týden mohl v kontejnerech od potravin dovézt nové zboží. Hlavně nezepomeňte na čištění kontejnerů.