Schodiště je základem každé patrové budovy a jen těžko by to bez něho šlo. To stejné však platí o zábradlí, které ke schodišti neodmyslitelně patří, a bez něho jen těžko provedete kolaudaci. Pokud však tyto dva prvky dáte dohromady, tak dostanete unikát, který bude dokonale vynikat a kolaudace půjde jako po másle. V dnešní době se vyrábí však mnoho zábradlí a to z mnoha prvků. Mezi nejčastější patří nerezové zábradlí, dřevěné zábradlí, nebo skleněné zábradlí.

zábradlí (9)

Každé zábradlí plní funkci bezpečností a také estetickou. Ať už zvolíte zábradlí ke schodům ve vnitřních prostorách, nebo ve venkovních, tak priorita bude stejná a to zamezit pádu. Firma kmkdesign, má dlouhodobé zkušenosti ohledně výroby schodů a schodišť a má mnoho spokojených zákazníků. Na jejich výrobky se můžete podívat na webových stránkách a nechat se inspirovat právě některou z nich. Na výběr budete mít zábradlí nerezová, skleněná, balkónová a také francouzská. Zábradlí provádí jak do vnitřních, tak do venkovních prostorů a jejich výrobky jsou vážně nádherné.

zábradlí (8)

Firma se dále zabývá stříšky před vchodové dveře, zástěnami a nejrůznějšími doplňky. Mezi takové doplňky patří barové pulty, mřížky vzduchotechniky, masivy dřeva, skleněné stěny a další věci. Všechny tyto doplňky jsou k vidění taktéž na webových stránkách, kde se můžete podívat na již instalované kusy. Dále se zda můžete podívat na kompletní zámečnickou výrobu, kterou firma provádí. Výrobky jsou dělané na zakázku a tak není problém oslovit firmu s Vaším přáním. Určitě se na všech podrobnostech domluvíte a firma Vám vyjde vstříc.

Pokud tedy hledáte někoho, kdo Vám udělá schody, zábradlí, dveře, nebo kovovýrobu na přání, tak neváhejte kontaktovat tuto firmu. Díky jejím dlouholetým zkušenostem jsou výrobky doladěné do detailu a je radost na ně pohled. Tak neváhejte a napište si nezávaznou objednávku už nyní.