Touha mít ideální postavu nás provází již od pradávna. Postupem času se měnily pouze představy o tom, jaká by ideální postava měla být. Například v antickém Řecku se hodně sportovalo, tak byla trendem štíhlá postava.

V době baroka se zase kladl důraz na pokud možno bezproblémové rození dětí, a není divu, vzhledem k tomu, kolik dětí žena průměrně za život měla. Je však fakt, že rodiče byli rádi, pokud se z deseti dožilo dospělosti jedno či dvě. Ovšem věřilo se, že široké boky pomohou k bezproblémovému porodu, a proto se staly ideálem.

bazen4

Dnes je, především díky módnímu průmyslu, trendem co možná nejštíhlejší postava. Ovšem je také fakt, že při současném sedavém životním stylu a potravinách bohatých na cukry a tuky jí rozhodně není snadné dosáhnout.

Proto není divu, že především ženy často sahají po přípravcích, které jim mají pomoci shodit váhu, aniž by musely nějak drasticky měnit svůj životní styl. A jedním z nich jsou i koktejly pro regulaci hmotnosti https://www.girltime.cz/koktejly-pro-regulaci-hmotnosti-i-psychickou-pohodu/.

Obvykle se jedná o ovocný mix, obsahující zároveň hodně celulózy. Jeho úkolem by mělo být zaplnění žaludku kaloricky nízkou potravou a zároveň pročištění střev a zrychlení metabolismu. To vše by mělo vést k redukci hmotnosti. Skutečně to ale takto funguje?

kontakty1

Popravdě řečeno, ne. Je sice pravda, že obsahuje všechny ingredience uvedené na obalu, a že skutečně zrychlí metabolismus. Ovšem tento efekt je skutečně minimální a na redukci váhy skutečně vliv nemá. Jediné, čím pomáhá, je to, že zaplní žaludek, takže si nedáme jiné jídlo. Ovšem to vede k tomu, že nám budou chybět živiny.

Pokud tedy chcete skutečně hubnout, je potřeba nejen snížit příjem potravy, ale především zvýšit pohyb. A je jedno, jestli budete chodit běhat nebo do posilovny. Důležité je, abyste pravidelně vydávali energii. To je totiž jediný způsob, jak zdravě zhubnout. Jiné cesty jsou cestami do pekla dlážděnými nepříjemnými zdravotními následky. A věřte, že to nikdo z vás nechce.