style=“margin:0cm 0cm 8pt“>Opravdu nerada vzpomínám na ty časy, když jsem byla doma a bylo úporné vedro. Protože nemám ráda vedro, hlavně když se potím. A nemám ráda, kdy se na mě lepí oblečení a když celá potím. Vždycky jsem toužila po tom, že budu mít nějaké vzdušný malý byt anebo domek, kde budu mít nějakou klimatizaci, protože vedro snáším opravdu špatně a nemám ráda, kdy se musím stále převlékat. A sice ano, jsem žena a ráda nosím oblečení. Ale nechci se převlékat několikrát za den, jenom kvůli tomu že se potím. Takhle kolikrát si musím převlékat své oblíbené šaty několikrát denně.

Klimatizace se hodí domů.

Bohužel patřím k těm lidem, kteří mají smůlu na to, že se hodně potí. Byla jsem už dvakrát kvůli tomu u lékaře, ale bohužel mi nepomohl. A sice jsem brala nějaké léky, ale nedělaly mi dobře na žaludek, tak jsem přestala je raději brát. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem si domluvila schůzku ve firmě elmontech.cz, kteří se zabývají klimatizací. A ve firmě elmontech.cz mi poradili, jaká klimatizace bude ke mně domů nejvíce vhodná. Pořídila jsem si dvě. Jednu menší do ložnice, protože nemám ráda vedro v ložnici. A další druhou jsem si pořídila do obývacího pokoje, kde trávím většinu času.

I v autě mám klimatizaci.

Chodí ke mně taky návštěva, hlavně moje máma, která taky nesnese vedro. A tak jsme si řekly, že i mámě pořídíme klimatizaci z Prahy domů. A jsem ráda, že pražská klimatizace je opravdu kvalitní. Doporučili nám skvělé výrobky, které nám slouží a jsem ráda, že díky pražské klimatizace už nemáme doma opravdové vedro, ale můžeme se tam příjemně bavit a sedět u televize nebo si pěkně povídat. Takže pokud chcete příjemné bydlení, tak se nebojte a navštivte klimatizace Praha Elmontech a uvidíte, co vám doporučí. Mají i prima ceny. Takže jsem byla vážně moc ráda, že jsem neutratila ani moc peněz, protože si to nemohu dovolit. Splácím totiž dvě půjčky a nejsou tam tedy moc nízké splátky. Ale na druhou stranu vím, že nic není zadarmo.