Čas od času si každý povzdechne, jak by bylo fajn mít dostatek peněz k tomu, abyste si mohli pořídit vlastní bydlení, nové auto, dovolenou, cestovat, podnikat či si koupit nábytek, elektroniku nebo vyplatit dluhy. Peníze jsou prostředkem, který uspokojuje potřeby lidí, a když chybí, tak je možné si rezervy doplnit pomocí půjčky, úvěru či hypotéky.

dolarové bankovky

Nejvyšší možné částky dosáhnete prostřednictvím hypoték a první žádost téměř každý podává v bance. Tady však spousta žadatelů narazí, protože banky mají přísné podmínky, kterými neprojde každý.
Pokud máte obavy, že budete jedním z klientů, který podmínkami banky neprojde, nebo hledáte rychlejší řešení, tak máte možnost využít nebankovní hypotéky.

Jsou oblíbené právě z toho důvodu, že požadují minimum podkladů, vyřízení je rychlejší a většinou projdou i žadatelé, kteří mají nějaké resty v registrech dlužníků.

Peníze na bydlení nebo na cokoliv
Výhodou nebankovních hypoték je, že je nemusíte využít pouze na řešení bydlení. Je možné na základě konkrétních podmínek dané společnosti využít peníze na co jen budete chtít. Není tedy vyloučeno, že peníze můžete využít třeba na vyplacení dluhů, nevýhodných půjček, konsolidaci či zbavení se exekucí.
Vyřízení těchto úvěrů je mnohem rychlejší, než v bance a k žádosti se dokládá minimum dokumentů. Je však potřebné, tak jako i u bankovních hypoték, ručit nemovitostí formou zástavy ve prospěch nebankovní společnosti.

úspory peněz

Následně si můžete splátky rozložit až na 30 let a je možné využít také možnost předčasného splacení. Co se týká úrokové sazby, tak je stejně přijatelná jako i u bankovních produktů. Vždy záleží na individuálních podmínkách a potřebách žadatele.
Vyšší částka vám může pomoct vyřešit veškeré vaše problémy i potřeby a splácet tak jeden úvěr. Díky tomu zbavíte váš rozpočet zatížení a ještě si splníte všechno, co chcete.