Přemýšlíte, jaké běžné aktivity můžete vyzkoušet, když se Vám uvolnil den a nemusíte tak navštívit své zaměstnání, nebo máte zkrátka pokoj od svých školních povinností? Mnoho z níže uvedených variant lze zařadit mezi obyčejné, jimž se věnuje v určité míře každý, nicméně ne všechny Vás napadnou ve chvíli, kdy potřebujete. O čem je řeč?

PLÁNOVANÝ ČI SPONTÁNNÍ ÚKLID
Odkládáte již nějakou dobu zavedení pořádku ve svém pokoji či dokonce celé domácnosti, jenže zkrátka nejste schopni se k takové otravě dokopat? Nelenošte alespoň nyní, popadněte poházené předměty a umístěte je tam, kam patří.

plavání v bazénu

ČTENÍ OBLÍBENÉHO ŽÁNRU LITERATURY
Nachází se u Vás doma nějaká kniha, ke které se rádi vracíte, neboť ve Vás vždy vyvolá emoční reakce a patří mezi Vaše preferované materiály, jež Vám někdy prošly pod rukami? Pak se jí jděte věnovat znovu. Jestliže Vás již omrzela, či jste ji nedávno dokončili, a tak byste uvítali spíše něco jiného, řada knížek je dohledatelná v PDF podobě na internetu.

PŘIROZENÝ POHYB
Udělejte něco více pro své tělo a rozvrhněte si tréninky pro následující období. Jestliže dosud nijak nesportujete, vyberte si ideální činnost, díky které se budete cítit mnohem víc fit a ve formě a případně taktéž ztratíte přebytečnou váhu.

plavec

SCHŮZKA S PŘÁTELI
Sejděte se se svými blízkými či osobami z rodinného kruhu a poseďte v kavárně, vydejte se nakupovat, nebo se společně věnujte nějakému koníčku, který probouzí zájem ve Vás všech. Kontaktujte dávno zapomenuté osoby z Vaší minulosti, nebo komunikujte s těmi aktuálně nejcennějšími.

PROCHÁZKA V PŘÍRODĚ
Máte-li rádi klid, nebo více oceníte chvíli na přemýšlení oproti poflakování se s kamarády v dobré restauraci, vyrazte na piknik na louku či třeba do lesa poznávat krásy okolí. Jedná se o dobrý způsob k zrelaxování a pročištění si hlavy a srovnání priorit.